"Miejsce piękne i ciche;
tu się często schrania Telimena,
zowiąc je Świątynią dumania."

A.Mickiewicz "Pan Tadeusz", księga III

Catering 

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi gastronomiczne na najwyższym poziomie dzięki temu, że pracuje dla nas zespół profesjonalnie przygotowanych pracowników. Bezwarunkowo przestrzegamy norm jakości produktów, z jakich przygotowujemy nasze potrawy. Jednak największą naszą tajemnicą jest pasja. Kucharze zatrudnieni w naszej firmie poszczycić się mogą wieloma nagrodami zdobytymi na targach oraz konkursach gastronomicznych organizowanych w kraju. To pozwala naszej sieci być liderem na lokalnym rynku restauracji, barów mlecznych oraz usług cateringowych. Ogromnie cieszy nas fakt, iż każdego dnia możemy obsługiwać ponad 2 000 klientów. Naszą specjalnością jest kuchnia polska. Tradycyjne dania ze szlachetnych gatunków mięs, drobiu i ryb. Przygotowujemy na życzenie szeroki asortyment wykwintnej galanterii garmażeryjnej oraz deserów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno przy organizacji dużych bankietow firmowych jak i małych przyjęć rodzinnych. Dysponujemy bogatym zapleczem gastrobnomicznym oraz doswiadczeniem w prowadzeniu kilku restauracji, ktore na stałe wpisały się w mapę Bydgoszczy. Wieloletnie doświadczenie to największy atut w organizacji ważnych dla Państwa uroczystości, pozwala odpowiednio dobrać menu i zwrocić uwagę na najwłaściwsze elementy w zależności od rodzaju wydarzenia.

 

OBIADY DOMOWE I PRZYJĘCIA FIRMOWE

Obiady firmowe i domowe? - dla głodnych i zapracowanych - dowozimy domowe obiady do pracy. W każdej chwili możecie Państwo delektować się smacznym, pełnowartościowym posiłkiem. Dla organizujących przyjęcia rodzinne - wyręczamy Państwa w przygotowaniu pysznych, wykwintnych i przepięknie udekorowanych dań. Zawsze chętnie przygotujemy menu imieninowe, komunijne czy wigilijne. Teraz mogą Państwo zająć się tylko zaproszeniem Gości i zadbaniem o ich dobry nastrój. Dla organizujących imprezy firmowe - zadbamy o obsługę bankietu, sympozjum, konferencji, firmowej Gwiazdki a latem zorganizujemy dla Państwa także grille i pikniki integracyjne. Z dumą możemy pochwalić się, że należymy do firm obsługujących największe imprezy w regionie województwie kujawsko-pomorskim.